Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: irodában és home office

Munkakör részletezése:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keresünk bejövő hívások kezelésére teljes- vagy részmunkaidős (8 és 6 órás) foglalkoztatással, azonnali kezdéssel!

  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatok: bejövő hívások fogadása, kezelése ismert multinacionális partnereink esetében
  • Back office munkafolyamatok ellátása
  • Ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása
  • A munkavégzés során megjelenő adminisztratív feladatok ellátása,
  • Vállalati folyamatok betartása.
Elvárások:
  • Van már 1-2 év call centeres tapasztalatod
  • Jó kommunikációs készség; minden helyzetben megtalálod az Ügyfél számára a megoldást
  • A jó helyesírás elengedhetetlen
  • Gyors problémamegoldó készség, gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni
  • Tudsz rendszerben gondolkodni, csapatjátékos vagy
  • Nem riadsz meg attól, ha párhuzamosan több, folyamatban lévő munkát kell végezned
  • Rugalmas munkavégzést preferálod
  • Legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül
Előny:
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalatokat
  • Angol vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Megbecsülést, hosszútávú, stabil munkahelyet
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezést
  • Lendületes, jó hangulatú, fiatalos összeszokott csapatot
  • A munkavégzéshez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát
  • Rendszeres szakmai továbbképzést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Heti 3-4 nap home office lehetőségét!

Többet szeretnél megtudni rólunk? Nézd meg kik vagyunk!