Call center projektvezető

Munkavégzés helye: irodában és home office

Munkakör részletezése:

Projektmenedzserként a piackutatási és ügyfélszolgálati munkák teljeskörű lebonyolításáért leszel felelős.

  • projektek előkészítési feladatainak teljes koordinálása
  • projektspecifikus operátori felkészítés
  • projektek nyomon követése, minőségellenőrzés, munkavégzés ellenőrzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • telefonos operátori csapat toborzásában, oktatásában, motiválásában való aktív szerepvállalás
  • ügyvezetés felé történő beszámolás a projektek hatékonyságáról
  • partner cégekkel való kapcsolattartás.
Elvárások:

Te vagy a mi emberünk, ha

  • néhány év call centeres vagy szolgáltatói projektvezetői tapasztalatod van
  • telefonos piackutatási és ügyfélszolgálati projektekben szerzett releváns szakmai tapasztalatod van
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel
  • agilis, elhivatott, kitartó személyiség vagy
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás jellemez
  • jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • MS Office alkalmazásokat magas szinten ismered
  • ismered vagy dolgoztál hasonló rendszerrel, programmal, mint a Capitris, VCC, SPSS.
Előny:
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalatokat
Amit kínálunk:
  • Megbecsülést, hosszútávú, stabil munkahelyet
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezést és prémiumot
  • Lendületes, jó hangulatú, fiatalos összeszokott csapatot
  • A munkavégzéshez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát
  • Rendszeres szakmai továbbképzést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Akár 3-4 nap home office lehetőségét.

Többet szeretnél megtudni rólunk? Nézd meg kik vagyunk!