Telefonos értékesítő - részmunka

Munkavégzés helye: Home office - távmunka

Munkakör részletezése:

Call centerünkbe keresünk gyakorlott telefonos értékesítőket, telesales munkatársakat részmunkaidőre napi 2-4 órás munkára, távmunkára, azonnali kezdéssel!

  • Kimenő telefonos hívások indítása
  • Leadgenerálás, termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése és értékesítése
  • Ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása
  • A munkavégzés során megjelenő adminisztratív feladatok ellátása
  • Vállalati folyamatok betartása.
Elvárások:
  • Van már több éves telefonos értékesítői, hideghívás gyakorlatod és tapasztalatod
  • Jó kommunikációs készség; minden helyzetben megtalálod az Ügyfél számára a megoldást
  • Gyors problémamegoldó készség, gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni
  • Tudsz rendszerben gondolkodni, csapatjátékos vagy
  • Nem riadsz meg attól, ha párhuzamosan több, folyamatban lévő munkát kell végezned
  • Rugalmas munkavégzést preferálod
  • Min. középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül
Előny:
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalatokat
Amit kínálunk:
  • Megbecsülést, hosszútávú, stabil munkahelyet
  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Home office lehetőséget

Többet szeretnél megtudni rólunk? Nézd meg kik vagyunk!